TOKOĞLU Bilişim Teknolojileri Tic.Ltd.Şti. kamusal alanda 1984 yılında hizmet vermeye başlamış 21 yıllık kamusal tecrübesiyle 2005 yılında TOKOĞLU BİLİŞİM Ünvanı ile öncelikle bireysel pazarda bilgisayar ve bilgisayar donanımları, Görüntülü güvenlik sistemleri, satışı ve teknik destek vermeye devam etmiş, 2009 yılında Şirketleşerek Uzman kadrosu ile TOKOĞLU Bilişim Teknolojileri Tic.Ltd.Şti ünvanını almıştır.
04/08/2009 Tarihi itibariyle Bilgi Teknolojileri iletişim Kurumundan (BTK) İnternet servis Sağlayıcı Lisansını (ISS) tescil ettirerek İnternet Hizmetleri konusunda pazarda yerini almıştır.

           Isparta merkez olmak üzere Kablosuz İnternet hizmeti vermek için yatırımlarına devam etmektedir,

MİSYONUMUZ
Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, ve müşterilerimiz için değer oluşturan bir şirket olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ
“Müşterilerin ve Çalışanların Memnuniyeti”ne odaklı hizmet anlayışını oluşturmak,
Sürekli ölçme ve iyileştirme mekanizmaları kullanarak örnek bir yönetim ve işletim sistemi kurmak,
Ar-ge çalışmalarında ve yeni uygulamalarda öncülük yapmak, Rakiplerinin örnek aldığı bir firma olmak,
Mükemmel hizmeti kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla sunmak,
Kendimizi sürekli eğitmek ve geliştirmek,

DEĞERLERİMİZ
     Müşteri Odaklılık
     Tokoğlu Bilişim Teknolojilerin’de tüm süreçler müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutacak şekilde kurgulanır. Müşteri ile ilk temastan, kullanım aşamasına tüm adımlarda müşterilerle empati yapılır, olası sorunlar öngörülür. Müşterilerin tüm talepleri şeffaf bir şekilde değerlendirilir ve ilgili cevap geciktirilmeden iletilir. Müşterilerin tüm hakları her zaman korunur ve ön planda tutulur.
    Yenilikçilik
    Tokoğlu Bilişim Teknolojileri, müşterilerine temel iletişim çözümlerinin yanı sıra yeni geliştirdiği hizmet ve ürünler de sunar. Bu yeni ürünlerle günümüzün dinamik toplumunun sürekli değişen ve yenilenen ihtiyaçlarına yeni çözümler sunmayı amaçlar.
Rekabetçilik
Rekabet, bir şirketi canlı tutan en önemli unsurdur. Tokoğlu Bilişim Teknolojileri rekabetçiliği şirket kültürünün merkezinde tutar. Tokoğlu Bilişim Teknolojileri için rekabetçilik daha verimli çalışmayı, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlamayı, verilen hizmeti her an dönüştürmeyi ifade eder.
     Şeffaflık
     Tokoğlu Bilişim Teknolojileri’nin müşterilerine olan saygısının doğal sonucudur. Müşterilerin aldıkları hizmetlerin kapsamı, sahip oldukları haklar, servis ücretleri gibi konularda tam bilgi sahibi olmasının yanında, şirketin genel çalışma prensipleri, değerleri ve hedefleri gibi konularda da tüm bilgilere ulaşabilmesi, Tokoğlu Bilişim Teknolojileri’nin müşterileriyle arasındaki güvene dayalı ilişkinin en önemli güvencesidir.
      Dinamik Olmak
      Tokoğlu Bilişim Teknolojileri genç ve donanımlı kadrosu ile öğrenen bir organizasyondur. Üretkenliğini ve yenilikçiliğini dinamik iç yapısına ve çalışanların kendilerini özgür hissetmesine borçludur. Tokoğlu Bilişim Teknolojileri’de inisiyatif almayı teşvik eden ve bireysel başarıyı ödüllendiren takımlar, tüm projelerde büyük bir esneklikle çalışır. Dinamizm Tokoğlu Bilişim Teknolojileri şirket kültürünün ana unsurlarındandır.
     Tavizsiz Kalite Politikası
     Toplam kalite tüm Tokoğlu Bilişim Teknolojileri değerlerinin nihai sonucudur. Kaliteyi korumak tüm değerlerimizi korumak anlamına gelir.